Våre folk

Mens kraftlinjer og kabler er ryggraden i det norske strømnettet, så er det folkene våre som utgjør ryggraden hos oss. Vi liker å bli utfordret, og sammen har vi gjennomført flere tusen elektriske infrastrukturprosjekter.

Administrasjon

Vidar Børve

Daglig leder

+47 917 52 390

vidar.borve@josok.no

Per Ole Jøsok

Styreleder/ Prosjektleder

+47 901 65 868

perole.josok@josok.no

Eivind Mellingen

Konstruksjonssjef

+47 416 69 153

eivind.mellingen@josok.no

Roger Jøsok

Rådgiver/ Fagspesialist

+47 934 49 417

roger.josok@josok.no

Marit Widding

Kontorstøtte/ Controller

+47 55 11 60 40

marit.widding@josok.no

Elektro

Kjetil Riseth Hegglid

Avdelingsleder Elektro

Sivilingeniør Elkraftteknikk

+47 973 06 824

kjetil.hegglid@josok.no

Claudio Hernandez

Fagansvarlig Elektro

Sivilingeniør Elkraftteknikk

+47 973 06 845

claudio.hernandez@josok.no

Tor Egil Sjøholt

Ingeniør Elkraftteknikk

+47 973 06 823

toregil.sjoholt@josok.no

Ingunn Bjorå

Ingeniør Elkraftteknikk

+47 973 06 836

ingunn.bjoraa@josok.no

Kraftledning

Ricardo Rivera

Avdelingsleder Kraftledning

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 835

ricardo.rivera@josok.no

Per Bergesen

Fagansvarlig Kraftledning

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 951 04 722

per.bergesen@josok.no

Linn-Kristin Hindenes Sørli

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 826

linn-kristin.sorli@josok.no

Lars Høgh

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 830

lars.hogh@josok.no

Julie Sofie Stave Sandviknes

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 842

julie.sandviknes@josok.no

Einar Mesloe

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 837

einar.mesloe@josok.no

Torbjørn Finne

Ingeniør Landmåling

+47 920 91 421

torbjorn.finne@josok.no

Fredrik Iversen Styve

Ingeniør Landmåling

+47 913 63 841

fredrik.styve@josok.no

Sandra Fjellsaune

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 11 60 40

sandra.fjellsaune@josok.no

Sondre Kismul

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 11 60 40

sondre.kismul@josok.no

Stasjon

Lise Eldøen

Avdelingsleder Stasjon

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 827

lise.eldoen@josok.no

Sigurd Henjum Halsnes

Ingeniør Elkraftteknikk

+47 973 06 843

sigurd.halsnes@josok.no

Helene Mjånes Berge

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 846

helene.berge@josok.no

Midrenne Manliclic

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 822

midrenne.manliclic@josok.no

Sissel Sandaker

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 973 06 844

sissel.sandaker@josok.no

Dan Strømsnes

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 11 60 40

dan.stromsnes@josok.no

Marcus Metso

Rådgiver Konstruksjonsteknikk

+47 55 11 60 40

marcus.metso@josok.no

Jostein Netland Aae

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 11 60 40

jostein.aae@josok.no

Jobb hos Jøsok

Vil du være på vårt lag?

Vi er hele tiden på jakt etter kloke hoder. Er du nyutdannet eller lysten på nye utfordringer,

ta kontakt med oss, kanskje er det starten på en spennende reise?

Kontakt