Våre folk

Mens kraftlinjer og kabler er ryggraden i det norske strømnettet, så er det folkene våre som utgjør ryggraden hos oss. Vi liker å bli utfordret, og sammen har vi gjennomført flere tusen elektriske infrastrukturprosjekter.

Administrasjon

Vidar Børve

Daglig leder

+47 917 52 390

vidar.borve@josok.no

Per Ole Jøsok

Styreleder/ Prosjektleder

+47 901 65 868

perole.josok@josok.no

Eivind Mellingen

Konstruksjonssjef

+47 416 69 153

eivind.mellingen@josok.no

Roger Jøsok

Rådgiver/ Fagspesialist

+47 934 49 417

roger.josok@josok.no

Marit Widding

Kontorstøtte/ Controller

+47 55 24 93 00

marit.widding@josok.no

Elektro

Kjetil Riseth Hegglid

Avdelingsleder Elektro

Sivilingeniør Elkraftteknikk

+47 55 24 93 12

kjetil.hegglid@josok.no

Claudio Hernandez

Fagansvarlig Elektro

Sivilingeniør Elkraftteknikk

+47 55 24 93 03

claudio.hernandez@josok.no

Tor Egil Sjøholt

Konsulent

Ingeniør Elkraftteknikk

+47 55 24 93 25

toregil.sjoholt@josok.no

Ingunn Bjorå

Konsulent

Ingeniør Elkraftteknikk

+47 55 24 93 09

ingunn.bjoraa@josok.no

Kraftledning

Ricardo Rivera

Avdelingsleder Kraftledning

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 20

ricardo.rivera@josok.no

Per Bergesen

Fagansvarlig Kraftledning

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 951 04 722

per.bergesen@josok.no

Linn-Kristin Hindenes Sørli

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 14

linn-kristin.sorli@josok.no

Lars Høgh

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 13

lars.hogh@josok.no

Julie Sofie Stave Sandviknes

Konsulent

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 11

julie.sandviknes@josok.no

Einar Mesloe

Konsulent

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 05

einar.mesloe@josok.no

Torbjørn Finne

Senior Konsulent

Ingeniør Landmåling

+47 920 91 421

torbjorn.finne@josok.no

Fredrik Iversen Styve

Konsulent

Ingeniør Landmåling

+47 913 63 841

fredrik.styve@josok.no

Sandra Fjellsaune

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 22

sandra.fjellsaune@josok.no

Sondre Kismul

Konsulent

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 24

sondre.kismul@josok.no

Petter Carlos Kvamme

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 19

petter.kvamme@josok.no

Stasjon

Lise Eldøen

Avdelingsleder Stasjon

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 15

lise.eldoen@josok.no

Sigurd Henjum Halsnes

Konsulent

Ingeniør Elkraftteknikk

+47 55 24 93 02

sigurd.halsnes@josok.no

Helene Mjånes Berge

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 08

helene.berge@josok.no

Midrenne Manliclic

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 17

midrenne.manliclic@josok.no

Sissel Sandaker

Konsulent

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 23

sissel.sandaker@josok.no

Dan Strømsnes

Konsulent

Sivilingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 04

dan.stromsnes@josok.no

Marcus Metso

Konsulent

Rådgiver Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 16

marcus.metso@josok.no

Jostein Netland Aae

Konsulent

Ingeniør Konstruksjonsteknikk

+47 55 24 93 10

jostein.aae@josok.no

Jobb hos Jøsok

Vil du være på vårt lag?

Vi er hele tiden på jakt etter kloke hoder. Er du nyutdannet eller lysten på nye utfordringer,

ta kontakt med oss, kanskje er det starten på en spennende reise?

Kontakt